„Dziecko jest darem!” dr Czesław Bassara

„dziecko-jest-darem!”-czeslaw-bassara-br-br-„Dziecko jest darem!” to okrzyk radości szczęśliwych rodziców pochylonych nad swoim dzieckiem (rozdział 1), następnie o oczekiwaniach jakie ma dziecko pod adresem rodziców w formie listów wdzięczności (rozdziały 2-12).

 

 

 

 

“Bibliologia” dr Czesław Bassara

-bibliologia-czeslaw-bassara-br-Jest to pierwszy podręcznik w ramach STUDIÓW BIBLIJNYCH W DOMU: “BIBLIOLOGIA”   Zawiera 14 rozdziałów przedstawiających wartość Biblii jako Słowa pochodzącego od Boga.

 

 

 

 

“Atak na nasze dzieci” dr Czesław Bassara

atak-na-nasze-dzieci-czeslaw-bassaraAtak na nasze dzieci” autorstwa dra Czesława Bassary to reakcja przeciwko niszczeniu naszych dzieci. Dzieci są zwykle atakowane najbardziej. Najpierw chodzi o to, aby nie przyszły na świat. Kiedy już przyjdą, chodzi o to, aby zamącić ich rozwój

 

 

 

„Wykonało się!” dr Czesław Bassara

wykonalo sie okladka 2.indd„Wykonało się!” to książka o śmierci. Dokładniej, o Tym, który Swoją śmiercią pokonał Twoją śmierć. Każdy z nas z powodu grzechu zasłużył na śmierć i to wieczną. Tylko jeden, Pan Jezus Chrystus na śmierć nie zasłużył.

 

“Urodził się, aby.. Umrzeć za mnie” dr Czesław Bassara

1DLACZEGO BÓG STAŁ SIĘ CZŁOWIEKIEM? W czasie Świąt Narodzenia Pana Jezusa śpiewamy o narodzo­nym w skrajnym ubóstwie stajni betlejemskiej Dziecięciu.

 

 

 

 

 

 

„Tak wielkie Zbawienie” dr Czesław Bassara

 

tak_wielkieW książce „Tak wielkie Zbawienie” dr Czesław Bassara, kaznodzieja i teolog chrześcijański w niezwykle prosty i zachęcający sposób przybliża nam temat wielkiego Bożego zbawienia.

 

 

 

 

 

„Jaką wolność przynosi Jezus Chrystus?” dr Czesław Bassara

 

unnamedW książce „Jaka wolność przynosi Jezus Chrystus?” dr Czesław Bassara, kaznodzieja i teolog chrześcijański koncentruje całkowicie swoje rozważanie na osobie Pana Jezusa Chrystusa.